Politika

Karamollaoğlu'nun teşekkür mesajında, Devlet Bahçeli yer almadı

4 ay önce

karamollaoğlu

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, hastanede bir süre tedavi görmesine neden olan korona virüsü hastalığı nedeniyle bir teşekkür mesajı yayınladı. Mesajda MHP lideri Bahçeliye yer verilmedi.

Kovid-19'a yakalanan ve bir süre hastanede tedavi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bugün tedavisi sırasında kendisini arayarak geçmiş olsun diyen siyasi liderlere bir teşekkür mesajı yayınladı.

 

Aralarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da olduğu siyasi parti liderlerine, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a ve bakanlara geçmiş olsun dilekleri için teşekkür eden Karamollaoğlu, doktorlarına ve hastane personeline de teşekkürlerini bildirdi.

 

Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Tedavi sürecim boyunca; arayan, mesaj gönderen, hastaneye kadar ziyaretime gelen siyasi parti genel başkanlarına, bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, STK temsilcilerine, teşkilat mensuplarımıza ve aziz milletimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Resimİlgili konular

erbakan

Karamollaoğlu: Erbakan bugün yaşasaydı kesinlikle CHP ile birlikte olurdu

1 ay önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Necmettin Erbakan hayatta olsa CHP ile birlikte olur muydu?” sorusu üzerine "Kesinlikle olurdu" karşılığını verdi....Devamını oku
kara

Karamollaoğlu: 28 Şubat'ı olumlayacak olanlara haddini bildirmesini biliriz

3 ay önce

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6 muhalefet partisinin '28 Şubat' ortak bildirisinin muhtevası hakkında "Masada 28 Şubat'ı olumlayacak olanlara haddini bildirmesini biliriz" diye konuştu....Devamını oku