Gündem

Kavga ettikleri arkadaşlarını balkondan aşağı attılar

1 yıl önce

kavga

Güngören'de aynı evde yaşayan 4 kişi arasında çıkan tartışma şiddetli bir kavgaya dönüştü. 3 kişi, tartıştıkları arkadaşlarını önce dövüp sonra balkondan aşağı attı.

Geçen günlerde Meral Çakmak Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre, aynı evde kalan dört kişi arasında kavga çıktı. Arkadaşları tarafından dövülen kişi yardım için balkona çıktı. Ancak arkadaşları tarafından ikinci kattaki evin balkonundan atıldı.

 

Komşuları Bilal Yiğit, ilk başta şaka sandığını ama adamı aşağı attıklarını gördüğünü belirterek, “Saat 23.00 gibi balkonda oturuyordum. İçeriden bağrışma sesleri geldi. 4 kişi bir kişiye saldırıyordu kendini balkona attı darp edilen kişi. Önce havalandırmanın üstüne çıktı ben şaka yaptıklarını sandım. Sonra bunlar sopalarla vurmaya başladı. Ben bağırdım çağırdım ama adama vura vura adamı balkondan aşağı attılar. Adam Allah’tan yüzüstü yere düşmedi” ifadesini kullandı.

 

Yaralı adam hastaneye kaldırılırken polis, evdekileri gözaltına aldı.

 İlgili konular

doktor

Mersin'de iki doktor'un kavgası ölümle sonuçlandı 

7 ay önce

Mersin'in Mezitli ilçesine bağlı Yeni Mahallesi 33180 Sokak'taki Mezitli Güçlendirilmiş Göçmen Sağlığı Merkezinde doktor Hasan Ç. ile meslektaşı Ahmet D. arasındaki kavga ölümle sonuçlandı....Devamını oku
kavga

Ankara'da 'ezik şeftali' kavgası: 4 kişi yaralandı, 13 kişi gözaltında

9 ay önce

Ankara'da, pazar esnafı ile müşteri arasında ezik şeftali tartışması sonucu çıkan kavgada 4 kişi yaralandı. Polis ekipleri, kendilerine patates atan pazar esnafını dağıtmak için havaya ateş açtı, 13 kişi gözaltına alındı....Devamını oku