Politika

Kılıçdaroğlu, intihar eden esnafın ailesini telefonla aradı

1 hafta önce

intihar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de yaşadığı ekonomik sorunlar sebebiyle intihar eden kahveci esnafı Erdal Şenözpak'ın ailesini telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

İzmir Buca'da pandemi nedeniyle iş yapamayan ve borçlarını ödeyemediği için bunalıma giren Umut Kıraathanesi'nin işletmecisi 50 yaşındaki Erdal Şenözpak önceki gün intihar etmişti. Büyük üzüntü yaratan olay sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şenözpak ailesini telefonla arayarak teselli etti.

 

Erdal Şenözpak'ın ağabeyi Erdinç Şenözpak’ı telefonla arayan Kılıçdaroğlu'nun yaşadıkları acıyı yürekten paylaştığını, vefat eden esnafa Allah’tan rahmet dilediği, aileye de başsağlığı dileklerini ilettiği bildirildi.

 

Ayrıca Kılıçdaroğlu'nun aileye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek benzer acı olayların yaşanmaması dileğinde bulunduğu belirtildi.

 İlgili konular

peker

Kılıçdaroğlu, Sedat Peker konusunda konuştu

2 gün önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına ilişkin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa eder mi sizce? sorusuna, "Soylu istifa ederse tartışmanın üzerini örterler" cevabını verdi....Devamını oku
intihar

Borçları yüzünden bunalıma giren çiftçi intihar etti

1 hafta önce

Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan ve bir süredir borçlarını ödeyemediği için bunalımda olan iki çocuk babası çiftçi, av tüfeği ile canına kıydı. Çiftçinin, "Borcum çok, traktörümü de satın borçlarımı ödeyin, bu onursuzluğa dayanamam” dediği ortaya çıktı....Devamını oku