Politika

Kılıçdaroğlu: Sizden çalınan ne varsa tamamını alıp size iade edeceğim

2 hafta önce

video

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'dan bir video yayınlayarak gençlere hitap etti. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını eleştirerek; "Sizden çalınan ne varsa tamamını alıp size iade edeceğim , telafi edeceğim. Bu benim görevimdir" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun gençlere seslendiği videodaki konuşması şöyle devam etti:

 

"Sevgili gençler, bugün Erdoğan yine konuştu. Ölümlerden bahsetti, ölüm korkusundan, cesetlerden mezarlardan bahsetti. Nedir Allah aşkına bunlar? Hepimiz faniyiz. Bunu çok iyi biliyoruz. Ama gençlerin umuda ihtiyacı var. Gençlerin umudu bir bahar güneşi gibi taptaze olmalı, güçlü olmalı. Gençler sizden bir isteğim var. Ölüm edebiyatı yapanlara kulaklarınızı tıkayın. Benim görevim sizin umudunuzu büyütmek. Benim görevim sizin umudunuzu bir bahar güneşi gibi taptaze tutmaktır. Hiç endişe etmeyin. Ve size bir sözüm daha var açık yüreklilikle ifade edeyim. Sizden çalınan ne varsa tamamını alıp size iade edeceğim , telafi edeceğim. Bu benim görevimdir"

 İlgili konular

erdoğan

Erdoğan, Ankara'nın Ayaş ilçesinde bir aileye iftarda konuk oldu

2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışmalarını sürdürdüğü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden ayrılarak, Ayaş ilçesinde hayvancılıkla uğraşan Bekir Dikmen ve ailesine iftarda konuk oldu....Devamını oku