Türkiye Haberleri

Kilis Belediye Başkanı Bulut vefat etti

1 hafta önce

bulut

Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut geçirdiği beyin kanaması nedeniyle haastaneye kaldırıldı. Mehmet Abdi Bulut, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Mehmet Abdi Bulut, 20 Ekim 1967 tarihinde Kilis‘te doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yüksek öğrenimini tamamlayan Bulut, 1993 yılından itibaren Kilis’te serbest avukatlık yaptı. Mehmet Abdi Bulut, 28 Mart 2009 yerel seçimlerinde Kilis Belediye Başkanlığı'nı kazandı.

 


Mehmet Abdi Bulut, evli ve 3 çocuk babasıydı. Bulut, 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde AKP'den aday olmuş ve Kilis Belediye Başkanlığını kazanmıştı.

 İlgili konular

oakdmask

Sahte içkiden ölenlerin sayısı 61'e yükseldi

4 gün önce

Metil alkol zehirlenmesi nedeniyle ülke genelinde son 10 günde İzmir, İstanbul, Kırıkkale, Tekirdağ, Trabzon, Mersin, Kırklareli ve Zonguldak’ta 61 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda kişi hastanelerde tedavi altına alındı....Devamını oku
Immanuel Wallerstein vefat etti

Immanuel Wallerstein vefat etti

1 yıl önce

Dünyanın en önemli sosyal bilimcilerinden biri olan Immanuel Wallerstein hayatını kaybetti. Wallerstein, dünya sistemler analizi ve merkez-çevre teorisiyle biliniyordu....Devamını oku