Politika

Koca: Şimdilik aşı yok; Erdoğan: Aşı tedariğinde herhangi bir sıkıntı yok

1 hafta önce

erdoğan

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Türkiye'nin aşı tedarikinde sorun yaşadığına ve şimdilik ellerinde aşı kalmadığına ilişkin açıklaması sonrası Erdoğan, "Aşı tedariğinde herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı kabul etmiyorum" diye konuştu.

Herhangi bir sosyal-ekonomik destek olmaksızın “tam kapanma”nın ilan edilmesinin ardından başta sağlık emek-meslek örgütleri olmak üzere birçok kurum yaygın aşılmanın bir an önce başlaması gerektiğini duyuran açıklamalar yaptı.

 

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’nin aşı tedarikinde sorun yaşadığını ve şimdilik ellerinde aşı kalmadığını açıkladı.

 

Koca’nın “2 ay sonra bolluk var” dediği açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ise bugün (30 Nisan) yaptığı açıklamada “Aşı tedariğinde herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı kabul etmiyorum” dedi.

 

 İlgili konular

erdoğan

Erdoğan, Avrupa Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

13 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Ülkemizin katkısı ve desteği olmadan Avrupa Birliği'nin güçlü bir şekilde varlığını devam ettiremeyeceği aşikârdır" dedi....Devamını oku
erdoğan

Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın kendisine yönelik sözlerine cevap 

1 gün önce

İBB Başkanı Ekem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine yönelik sözlerine, yaptığı açıklama ile cevap verdi. ...Devamını oku