Ekonomi

Kripto para birimi Dogecoin, 0,49 doları aşarak tarihi zirvesini gördü

5 gün önce

para

Kripto para birimi Dogecoin bir kez daha tarihi zirvesini gördü. DOGE fiyatı 0,49 doları geçti.

Dogecoin'in piyasa değeri bir kez daha 60 milyar doları aştı. “Meme Token”, Binance borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,4951 doları gördü.

 

Tesla CEO'su Elon Musk'ın ”meme” paylaşımları piyasa tarafından çok önemsendi. Elon Musk'ın "Saturday Night Live" programını sunacağı haberi, son zamanlarda Dogecoin için ana rüzgar gibi algılanıyor. Geçtiğimiz hafta fiyatında , Twitter'da "Dogefather" olarak “meme” paylaşan Tesla CEO'su ile doğrudan bağlantılı olan birkaç büyük artış yaşandı.

 

Musk dışında, milyarder Mark Cuban da dahil olmak üzere diğer büyük isimlerden Dogecoin’in reklamını ve tanıtımını yapmak için büyük gayret gösteriyorlar.

 İlgili konular

musk

Elon Musk konuştu; Dogecoin yüzde 29 düştü 

15 saat önce

Dogecoin yatırımcılarının günlerdir beklediği program Saturday Night Live ünlü iş insanı Elon Musk’ın sunuculuğu ile yayına başladı. Ancak Musk’ın Dogecoin ile ilgili açıklamaları istenilen ilgiyi görmedi ve kripto para biriminde yüzde 29 düşüş oldu....Devamını oku
musk

Elon Musk "geleceğin para birimi" hakkında anket başlattı

3 ay önce

Dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk, sosyal medya hesabından "geleceğin para birimi" hakkında anket çalışması başlattı. Seçenekler arasına D"ogecoin" ve "diğer tüm kripto paralar" şıkkını koydu....Devamını oku