Dünya

Letonya Cumhurbaşkanı Egils koronaya yakalandı

1 hafta önce

letonya

Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits'in koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. Dün Levits ile bir araya gelen Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinisto da tedbir amacıyla karantinaya başladı.

Letonya Cumhurbaşkanlığı Ofisi'nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Egils Levits'in dün akşam İsveç ziyareti dönüşü yaptırdığı hızlı koronavirüs testinin pozitif çıktığı bildirildi.

 

İHA'da yer alan habere göre, Levits'in bugün PCR testi yaptıracağı belirtilirken, Covid-19 aşısının Nisan ayında tamamlandığı ifade edildi.

 

Dün İsveç'in Malmö kentinde Uluslararası Holokost Forumu kapsamında Letonya Cumhurbaşkanı Levits ile bir araya gelen Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö'nün durumu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

 

"Önlem amacıyla Cumhurbaşkanı Niinisto kendini izole ediyor ve Covid-19 testi yaptıracak" İlgili konular

toksoy

Dr. Lokman Toksoy koronavirüsten vefat etti

18 saat önce

Erzurum'da aile hekimi olarak görev yapan ve çevresinde 'Lokman hekim' olarak tanınan Dr. Lokman Toksoy (53), yakalandığı Covid-19 sebebiyle vefat etti. ...Devamını oku
sayan

Çocuk Cerrahisi Uzmanı Dr. Ali Sayan koronadan hayatını kaybetti

3 hafta önce

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Çocuk Cerrahisi Uzmanı Dr. Ali Sayan (62) koronadan vefat etti....Devamını oku