Gündem

'Lions-Cartel'in Afganistan uyruklu lideri Sergen Ahmedi'ye otelde baskın

6 gün önce

ahmedi

Almanya'da 30'dan fazla suça karıştığı belirtilen, uyuşturucu ve organize suç çetesi 'Lions-Cartel'in Afganistan uyruklu lideri Sergen Ahmedi'ye otelde baskın yapıldı. 

Ahmedi'nin sosyal medya hesapların yaptığı paylaşımlarda Türkiye'de olduğunun belirlenmesi üzerine, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma açtı.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sergen Ahmedi'nin Bahçelievler'de bulunan bir otelde kaldığını tespit etti.

 

Ekipler, önceki gün Ahmedi'nin kaldığı otele operasyon gerçekleştirdi. Ahmedi ve çete üyesi oldukları belirtilen l J.Y., S.V., M.A.D. ve O.M. lobide yakalanarak gözaltına alındı.

 

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki sorgusunun devam ettiği belirtildi.İlgili konular

afgan

Afgan suç örgütü lideri ve adamları sınır dışı ediliyor

3 gün önce

Almanya’dan sınır dışı edilen ve İstanbul Bahçelievler’de bir otele düzenlenen operasyonla yakalanan Afgan kökenli suç örgütü elebaşı ile adamları, sınır dışı edilmek üzere İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi....Devamını oku
lübnan

Lübnan'da banka basan 100 kişi, hesaplara para aktarmaya çalıştı

3 ay önce

Lübnan'da bankalar, hafta başında Swiss Bank'a yapılan baskını protesto etmek için şubelerini dün bir günlüğüne açmadı....Devamını oku