Dünya

Londra'da bomba sanılan cisim dev Noel süsü çıktı

3 yıl önce

Londra'da bomba sanılan cisim dev Noel süsü çıktı

Londra'da, Thames Nehri'nden karaya vuran ve İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma patlamamış bir bomba olduğu sanılan cismin, dev bir Noel süsü olduğu belirlendi.

Londra'da, Thames Nehri'nden karaya vuran ve İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma patlamamış bir bomba olduğu sanılan cismin, dev bir Noel süsü olduğu belirtildi.

 

Top güllesine benzeyen cisim, Londra'nın doğusundaki Wapping bölgesinde karaya vurdu.

 

Cismin, çevredekiler tarafından bombaya benzetilmesi üzerine, polis çağırılarak Londra Polisi bomba uzmanları, kısa sürede cismin aslında dev bir Noel ağacı süsü olduğunu fark etti.

 

Birkaç gün önce de, Londra'nın Kingston-upon Thames bölgesinde, İkinci Dünya Savaşı'ndaki Alman bombardımanlarında atılıp, patlamayan bir bomba bulunmuştu.

 

Bomba kontrollü bir patlamayla imha edilirken, Kingston Üniversitesi tahliye edilmişti.

 İlgili konular

Ali Erbaş

Erdoğan'a yakın isim açıkladı: Ali Erbaş İngiltere'den ev aldı

10 ay önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Recep Tayyip Erdoğan'ın eski doktoru Op. Dr. Turhan Çömez, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın İngiltere’nin başkenti Londra’dan ev alma girişiminde olduğunu öne sürdü....Devamını oku
akar

Milli Savunma Bakanı Akar, İngiltere’de

1 yıl önce

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace’ın daveti üzerine İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti....Devamını oku