Politika

Mafya başı Ana Muhalefet Lideri'ni tehdit etti

1 hafta önce

çakıcı

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır tehditlerde bulundu.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı'nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik ağır tehdit ifadeleri gündeme bomba gibi düştü.

 

Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup toplantısında kendisini ima ederek "mafya" dediğini belirten Çakıcı, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazılı açıklamasında, CHP liderine "Akıllı ol", "Vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın", "kazığa oturturum" gibi tehdit ve hakaret dolu ifadeler kullandı.

 


CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bugünkü Meclis grup toplantısında AKP’nin "yargıda reform" iddiasını eleştirmiş ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” diye konuşmuştu.

 İlgili konular

çakıcı

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yine mektup yazdı

16 saat önce

Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak bir mektup daha kaleme aldı ve "Sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal?" diye soru yöneltti....Devamını oku
yalçın

MHP, Çakıcı üzerinden CHP'ye yine saldırdı

6 gün önce

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, mafya başı Alaattin Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na  tehdit mektubu yazan Çakıcı'ya sahip çıkarak, yine Kılıçdaroğlu'na saldırdı....Devamını oku