Politika

Mafya başı CHP liderine rajon kesti: Seni bakla kazığı ile tanıştırırım

5 gün önce

mafya

Mafya başı Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tehdit ve hakaretlerine hız kesmeden devam ederek, "Bre gafil, Bahçeli'nin adını ağzına alma!" dedi.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun basın açıklamasının ardından yeni bir tehdit ve hakaret içerikli mesaj göndererek, "Çakal gibi uyuyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene. Soruyorum, sende ve avanende o yürek var mı?" diye konuştu.

 

Dünkü tehdid mesajında, "Vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir potaya koyarsan hayatının en büyük hatasını yaparsın ben yaşarken ölçündeki söylemlerinin dışına çıkarsan seni bakla kazığı ila tanıştırırım" diye konuşan Çakıcı, bugünkü mesajında da "Sayın Bahçeli'yi ağzına alma. Sen onun koç yumurtası bile olamazsın" şeklinde tahkir etti.

 

Kılıçdaroğlu'nun basın toplantısındaki "Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söylemez" sözlerine atıfta bulunan Çakıcı, "Be dilinin ayarı olmayan bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun" dedi.

 

Çakıcı'nın sosyal medya hesabından yayınladığı mesajın tamamı şöyle:

 

"Kılıçdaroğlu ve avanesi;

 

Sizler yıllardır her gün devlete hakaret etmektesiniz. Siz her türlü ahlaksızlığı ve hakareti meşru zeminlere taşıyorsunuz.

 

Demin basın açıklamasını izledim. 'Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söylemez' ifadesini kullanıyorsun. Be dilinin ayarı olmayan bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun.

 

Sen ve avanene sesleniyorum: Başta sende avanende o yürek var mı, ben her gün sokaktayım. Çakal gibi uyuyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene. Soruyorum, sende ve avanende o yürek var mı?

 

Kuvayi Milliye ruhundan bahsediyorsun. Kuvayi Milliye ruhu Türkiye'nin manevi tapusudur. Kuvayi Milliye ruhu taşıyanlar, PKK ve silahlı sol örgütlerle birlikte hareket edemez. Hadi oradan gafil.

 

Sende olsa olsa bölücülük ruhu vardır.

 

Be devlet düşmanı sakın Atatürk'ü ağzına alma. O yalaka ağzınla Atatürk'ün manevi değerlerini kirletme. Seksen üç milyon seni iyi tanıyor. Sayın Bahçeli'yi ağzına alma. Sen onun koç yumurtası bile olamazsın. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim."İlgili konular

arınç

Arınç'ın Çakıcı açıklaması, "Cumhur İttifakı"'ını karıştırtı

2 gün önce

Bülent Arınç, organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı'nın CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesi hakkında, "Bu tehdit, Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef almış gibi görünse de aslında demokrasiye yapılmıştır. Tasvip edilecek tarafı yok. Hem Meclis'e hem demokrasiye yapılmıştır. Meclis Başkanı'nın bu işe sahip çıkması lazım" diye konuşmuştu....Devamını oku
babacan

Ali Babacan'dan Erdoğan'a 'Alaattin Çakıcı' tepkisi!

4 gün önce

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesine sert bir şekilde eleştirdi....Devamını oku