Gündem

Mansur Yavaş  Ankara'lıların takdirini toplamaya devam ediyor

2 yıl önce

yavaş

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, pandemi sürecinde zor anlar yaşayan Ankara'lıların gönlünü kazanmaya yaptığı birbirinden ilginç icraatlarıyla devam ediyor.

Mansur Yavaş'a bir takdirde Balgat'ta pide dükkanı olan bir esnaftan geldi. Dükkan sahibi, Yavaş sayesinde sipariş aldığını söyleyerek "O hangi partiliyse ben de o partiliyim" diye paylaşımda bulundu.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, korona virüsü salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren lokanta ve kafe esnafı için dayanışma girişimi başlattı. Sosyal medya hesabı üzerinden toplumsal dayanışma çağrısında bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, //forms.ankara.bel.tr/lokantalar.html internet sayfası ve Başkent Mobil uygulaması üzerinden ilçe ilçe 369 lokanta ve kafenin adreslerini ve iletişim numaralarını verdi.

 

 İlgili konular

esnaf

Ereğli esnaf kooperatifi başkanına makamında silahlı saldırı

10 ay önce

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu vuruldu. ...Devamını oku
iflas

Geçen ay, üç büyükşehirde 2 bin 203, toplamda 10 bin 147 esnaf iflas etti

11 ay önce

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletveikili Veli Ağbaba, ocak ayında 10 bin 147 esnafın iflas ettiğini belirtti....Devamını oku