Gündem

Mansur Yavaş’tan müzisyenlere destek: Park konserleri düzenlenecek

2 hafta önce

mansur yavas

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ‘Müzisyenler desteksiz kalmayacak‘ sloganıyla park konserlerini duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi müzisyenler için konser serisi başlattı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 16 Haziran Çarşamba günü başlayacak ‘Parklarda Mutluluk Sahneleri‘ konserlerinin ilk hafta programını paylaştı.

 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Başkentimizi Mutluluk Sahneleri ile dolduruyoruz. İlk hafta 7 park ve 68 sanatçı ile başlayıp devamında artıracağımız haftalık mutluluk programlarımıza başlıyoruz. Sahneler bestesiz, müzisyenlerimiz desteksiz, Ankara sanatsız kalmayacak” diyen Yavaş, ayrıca müzisyenlere 500 lira nakdi yardım ödemelerinin de bu hafta içinde tamamlanacağını belirtti.

 İlgili konular

Pekka Haavisto

Finlandiya Dışişleri Bakanı Haavisto’ya ‘Orhan İnandı’ sorusu

2 saat önce

Finlandiya Dışişleri Bakanı Pekka Haavisto, Türkiye’deki insan hakkı ihlallerini bildikleri ve takip ettiklerini söyledi. ”Avrupa ülkelerine sığınmacı olarak gelen kişilere karşı kendi ülkelerinin bir çalışma yürüttüğünün farkındayız.” dedi....Devamını oku
yangın

Osmaniye'de plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

5 saat önce

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde yangın çıktı. Bir plastik ve geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti....Devamını oku