Politika

Mehmet Metiner'den AKP'li Hamza Dağ'a: Haddini bil

2 yıl önce

Mehmet Metiner'den AKP'li Hamza Dağ'a: Haddini bil


AKP'li Mehmet Metiner'in partisine yönelik eleştirilerine AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan tepki geldi. Dağ'ın, tepkisine çok sert cevap veren Metiner "Haddini bil Hamza Dağ!" ifadelerini kullandı.
 
AKP'li eski milletvekili Mehmet Metiner'in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar AKP içinde tepkilere neden oldu. Metiner'in "AK Parti’mize uyarımdır..." diyerek yaptığı paylaşıma cevap veren AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Metiner'in paylaşımını alıntılayıp "İçeriden" AK Parti'yi eleştirmek konforlu bir alan. Somut delil sunmadan ve belagatla, her türlü eleştiriyi yöneltebiliyorsun. Ne de olsa cevap veren olmuyor. Gelecekte “biz demiştik” diyebilmeyi umutla bekleyen bu yanlış zihniyetin partimize hiçbir katkısı yoktur" ifadelerini kullandı.
 
Dağ'ın sözlerine "Haddini bil Hamza Dağ!" diyerek çok sert cevap veren Metiner ise şu ifadeleri kullandı:"İçeride gemiyi delenlerden olmadığımız gibi dışarı kaçıp ihanet edenlerden de olmadık. Kimin konforlu alanlarda nasıl kibir satarak partiye zarar verdiğini de biliriz. Biz kefenimiz boynumuzda mücadeleye devam ediyoruz. Yanlış zihniyet arıyorsan aynaya bak!" 

 İlgili konular

karaca

Nihal Bengisu Karaca, AKP'li Metiner'e "Teröristliği hayırlı olsun!" dedi

9 ay önce

HaberTürk gazetesi yazar Nihal Bengisu Karaca, AKP'li Mehmet Metiner'in "Cumhurbaşkanı parti genel başkanı olmamalı" sözlerine, "Aynı şeyi söylediğim için bana 'terörist' demişti, teröristliği hayırlı olsun" diye karşılık verdi....Devamını oku