Kültür-Sanat

Metin Akpınar, Cem Yılmaz'dan özür diledi

1 ay önce

akpınar

Tiyatro sahnesine 30 yıl aradan sonra 'Metin Akpınar ile Muhabbet' isimli sohbet programıyla dönen Metin Akpınar, Cem Yılmaz'la ilgili 'Kumaşı biraz zayıf' sözleri üzerine özür diledi.

Bir programda Komedyen Cem Yılmaz hakkında, "Aktör kumaşı zayıf" diyen usta Sanatçı Metin Akpınar, Yılmaz'ın sözleri üzerine özür paylaşımı yaptı.

 

Cumhuriyet'ten Tuğba Özer'in haberine göre Akpınar; “Stand-up hakkında konuşurken Cem’in oyunculuğu ile ilgili bir şeyler söyledim. Bir tweet atmış orada biraz gönül koymuş. Bu da beni çok üzdü. Kimsenin üzülmesini, kırılmasını zaten istemem, Cem’in kırılmasını hiç istemem” dedi.

 

Daha çok reklamlardaki oyunculuğu ile ilgili yorumda bulunmak istediğini belirten Akpınar, “Sevdiğim, beni güldüren bir arkadaş. İyi de bir komedyen. Anlatmak istediğim sadece kompozisyonlara biraz daha özen göstermesi. Kara Komedi tiplemesi mesela mükemmeldi. Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

 İlgili konular

durmuş

İyi Partili Durmuş, öngörüsü çıkmayınca özür diledi

2 ay önce

İyi Partili Durmuş Yılmaz, Resmi Gazete yayımlanmadan önce "Teyakkuza davet ediyorum, bu gece bir şey olabilir" diye öngörüde bulunmuştu....Devamını oku