Politika

MHP Tarsus ilçe sekreteri Zeki Avşar’a silahlı saldırı

2 gün önce

mhp

MHP Tarsus ilçe sekreteri Zeki Avşar’a ait otomobile gece saatlerinde silahlı saldırı yapıldı. Pompalı tüfekle yapılan saldırıda isabet alan araçta maddi hasar oluştu.

Silah sesini duyan Zeki Avşar, dışarı çıktığında arabasında mermi izlerini gördü. Olay yerine gelen polis ekipleri konuyla ilgili çalışma başlattı.

 

MHP Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Çelik, olaya ilişkin yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

 

“13.10.2021 gece 01.30 saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce MHP Tarsus İlçe Sekreterimiz emekli öğretmen Zeki Avşar'ın aracına silahlı saldırı gerçekleştirilmiştir. Bu menfur olayda tek tesellimiz ilçe sekreterimizin araçta olmaması ve canına herhangi bir zarar gelmemesidir.

 

Yapılan saldırıyı kınamakla kalmayacağımızı; küçük hesapla, magandalıkla ve kalleşçe yapılan bu saldırının kanunlar çerçevesinde sonuna kadar takipçisi olacağımızı Tarsus kamuoyuna bildirir, ilçe sekreterimiz ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”İlgili konular

mhp

Mahkeme, MHP’li belediye başkanına verilen hapis cezasını onadı

1 gün önce

Antalya Bölge Adliye Mahkemesi, Burdur'un Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın'a, Fatih Öztürk'ün öldürülmesiyle ilgili davada 'suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' suçlarından verilen 2 yıl 6 ay hapis cezasını yerinde buldu....Devamını oku
mhp

MHP Manisa İl Başkanı sosyal medya hesabindan istifa ettiğini duyurdu

3 hafta önce

MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, istifa kararını sosyal medya hesabından kamuoyuna duyurdu....Devamını oku