Politika

MHP'li Binboğa, Gelecek Partili Özcan'ı tehdit etti

1 ay önce

tehdit

Selçuk Özdağ'a saldırının üzerinden bir hafta geçmeden, MHP Elbistan Belediye Meclis Üyesi Hulusi Binboğa,Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'ı tehdit etti. Gelen tehdit sosyal medyada tepki çekti.

Serkan Özcan’ın açıklamaları Gelecek Partisi’ne ait resmi twitter hesabından paylaşıldı. Özcan MHP’li isim tarafından Twitter’da tehdit edildi.

 

Serkan Özcan açıklamasında “Ülkede bir kayyum düzeni mi vardır? Sayın Bahçeli kendisini Ak Partiye kayyum mu atamıştır? Bu ülkede hiç kimse ev sahibi pozlarıyla siyasete ve millete ayar vermeye kalkmasın” ifadelerini kullanmıştı.

 

Hulusi Binboğa, “Bunun da sırtı kaşınıyor herhalde” diyerek Gelecek Partisi’ni ve Serkan Özcan’ı hedef haline getirdi.

 

Binboğa daha sonra paylaşımını sildi.İlgili konular

bulu

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu, Dekan Cevdet Kılıç'ı kınadı 

2 hafta önce

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan AKP'li Melih Bulu, Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Kılıç’ın Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yönelik tehdit açıklamasını kınadı....Devamını oku
telefon

Erdoğan ile ilgili şok 'Gelecek Partisi' iddiası

1 ay önce

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu dahil partideki herkesin tehdit aldığını belirten Gelecek Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, “Şuan Genel Başkan Yardımcımız olan bir isim için Tayyip Bey, babasını arayıp, ‘göndermeyeceksin kardeşim’ dediğini biliyoruz” ifadelerini kullandı....Devamını oku