Ekonomi

MHP'li Sancaklı: Erdoğan ile görüştüm; asgari ücrete ve emekliye zam olacak

1 yıl önce

zam

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, partisinin istişare toplantısında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü; asgari ücrete ve emekli aylıklarına temmuz ayında zam yapılacağını müjdeledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Teşkilatı ilçelerde yaptığı istişare toplantılarına devam ediyor. Son istişare toplantısı önceki gün Gölcük’te gerçekleştirildi. Toplantıda Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ekonomi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

 

Konu ile ilgili AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüklerini ifade eden Sancaklı, kesin ifadeler kullanarak şunları söyledi:

 

“İnşallah Temmuz ayı ile birlikte asgari ücretten tutun da emeklilerimize kadar birçok çalışan ve emeklilerimizin maaşlarına zam yapılacak. Çiftçilerimizin kredilerinde kolaylık sağlanacak. Halkımızın yanında olmaya devam edecek olan Cumhur İttifakı bunu her alanda göstermeye devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız 15 gün önce imzaladığı kararname ile çiftçilerimizin borçlarının yüzde 75’ini devletimizin ödeyeceğini ilan etti. Temmuz ayında da maaşlara zam gelecektir” İlgili konular

baş

BTP lideri Hüseyin Baş: Hakkımız olan para cebimize girmiyor!

1 yıl önce

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Hayat pahalı değil, hakkımız olan para cebimize girmiyor!” diye paylaşımda bulundu....Devamını oku
Akrep Nalan

5 Mart gün özeti

1 yıl önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku