Gündem

Mısra Öz'den sevindiren haber

2 hafta önce

Mısra Öz

Çorlu’daki tren kazasında eşini ve 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz, yakalandığı koronavirüsü yendiğini duyurdu.

 

25 Nisan’da yoğun bakımdan çıkan Mısra Öz’den sevindirici haber geldi.

 

Mısra Öz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüsü yendiğini duyurdu.

 

Hastaneden öz çekim fotoğrafını paylaşan Mısra Öz, duygularını şu sözlerle ifade etti:

 

‘Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’ demiş Atam. Her sözü gibi ne kadar anlamlı. Ne kadar özel. Covidi de yendim.

 

Tabi ki en başta özenle tam 7 gün entübede kalıp, bebekler gibi beni hayata bağlayan ve hala özenle tedavime emek veren doktorlarım sayesinde. Sonsuz bir çaba ve emek onlarınki.

 

Sağlık çalışanlarının her birinin özverili hassasiyeti çok çok kıymetli. İnanın! Asıl savaşçı onlar. Tüm bu süreçte gelen tüm mesajları bana okudular. Yaşanılanları anlattılar. Kocaman bir onur yaşadım. Gurur duydum.

 

Hiç yalnız değil, aslında kocaman birlik ve beraberliğimizin olduğunu gördüm. Dayanışmanın insana verdiği omuz ile gücüne güç verdiğine bir kez daha şahit oldum.

 

Tüm dilekler, dualar, niyetler için herkese minnettarım. Ağlayarak okudum çoğunu. Beni yüreklerinizde, oğlumu ise adalet nöbetinde taşımaya devam etmişsiniz.

 

Eminim oğlum da herkese minnettar. İyi ki varsınız. Buraya kocaman bir gülümseme bırakıyorum. Güçlüklerin üzerinden birlikte gülümsemeyelim hayata diye Bir süre daha tedavim devam edecek. İyiyim. Sizlerle güçlüyüm. Daha da güçlü olacağım. İyi ki ki varsınız.İlgili konular

korona

Türkiye'de koronavirüs sebebiyle son 24 saatte 223 can kaybı yaşandı

8 saat önce

Türkiye'de son 24 saatte 202 bin 243 Kovid-19 testi yapıldı, 10 bin 512 kişinin testi pozitif çıktı, 223 kişi hayatını kaybetti....Devamını oku
hasta

Türkiye’de günlük Koronavirüs tablosu! 242 kişi can verdi

2 gün önce

Türkiye'de son 24 saatte 242 kişi Koronavirüs nedeniyle can verdi. Açıklanan tabloya göre, 203 bin 73 Covid-19 testi yapıldı, 11 bin 394 kişinin testi pozitif çıktı....Devamını oku