Spor

Mortada Mansour: Mostafa Mohamed'in sözleşmesini FIFA onaylamayacak

2 gün önce

mostafa

Zamalek Başkanı Mortada Mansour, "Mostafa Mohamed’in Galatasaray’la olan önceki kiralık sözleşmesi, FIFA tarafından onaylanmayacak çünkü onu imzalayan kişi şu anda yönetim kurulumuzda yer almıyor" diye konuştu.

Zamalek Başkanı Mortada Mansour, Galatasaray'ın Zamalek'ten kiralık kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed'in sözleşmesinin FIFA tarafından onaylanmayacağını ileri sürdü.

 

Galatasaray'ın geçen sezon devre arasında kiraladığı Mostafa Mohamed için Zamalek Başkanı Mortada Mansour önemli açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:

 

"Mostafa Mohamed’in Galatasaray’la olan önceki kiralık sözleşmesi, FIFA tarafından onaylanmayacak çünkü onu imzalayan kişi şu anda yönetim kurulumuzda yer almıyor.

 

4 milyon Dolar’lık satın alma opsiyonu mantık dışı çünkü bu Mostafa Mohamed için oldukça az bir miktar. Çünkü o, Salah’ın kusursuzluğuyla aynı seviyede ve 20 milyon Euro değerinde. Önceki yönetimlerin tek görevi, işleri yürütmekti. Mostafa Mohamed için yaklaşık 9 milyon euro değerinde bir teklif reddedilmişti ve sonrasında onun sadece 2 milyon dolar’a satılmasına şaşırmıştım." İlgili konular

mostafa

Koronavirüse yakalanan Mostafa Mohamed, en az 2 maç oynayamayacak

7 ay önce

Galatasaray'da Falcao'nun yüz kemiğinin kırılmasının ardından Mısırlı golcü Mohammed'in koronavirüse yakalanması talihsizliği yaşandı....Devamını oku