Spor

Mostafa Mohamed, Galatasaray'da kalacak mı? Menajeri açıkladı! 

5 gün önce

yahya

Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merak konusu olan Mostafa Mohamed'in menajeri konuyla ilgili açıklama yaptı. 

Galatasaray'ın Mısırlı golcüsü Mostafa Mohamed'in menajeri Ahmed Yahya, başarılı oyuncunun geleceğiyle ilgili kamuoyuna önemli açıklamalar yaptı.

 

Skorer'de yer alan habere göre Mostafa Mohamed'in menajeri Ahmed Yahya, Sada Al-Balad kanalına telefon ile bağlanarak Galatasaray'ın henüz Mostafa Mohamed'in bonservisini almak adına resmi bir adım atmadığını söyledi.

 

Yahya, "Galatasaray'dan henüz resmi bir adım gelmedi ama zamanları var" dedi. Yahya, Galatasaray'ın son satın alma maddesini aktif hale getirmek için daha zaman olduğunu belirterek, olimpiyatlardan sonra Mostafa Mohamed için birçok teklif beklediğini dile getirdi.

 

Yahya transfere açık kapı bırakırken, "Mostafa Mohamed ile birçok kulübün ilgilenmesi doğal ama henüz resmi bir teklif ulaşmadı. Herkes olimpiyatları bekliyor ve onun için bir sonraki adım harika olacak" diye konuştu.

 

Yahya, "Mostafa Mohamed'in Zamalek'ten satın alınmasıyla ilgili maddenin aktif hale getirilmesi için Galatasaray'dan resmi bir açıklama yapılmadı. Türk takımının daha zamanı var ve acele etmeye gerek yok" ifadesini kullandı.

 İlgili konular

Galatasaray

Özdemir: Galatasaray, devlet olmasa iflas etmişti

20 saat önce

Galatasaray'da 19 Haziran Cumartesi günü yapılacak başkanlık seçiminde aday olan isimlerden İbrahim Özdemir açıklamalarda bulundu....Devamını oku
Galatasaray

Galatasaray, Öztürk ve Kara ile üç yıllık sözleşme imzaladı

3 gün önce

Galatasaray Kulübü, Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara ile üç yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu....Devamını oku