Gündem

Muharrem İnce’den otoyol ücreti tepkisi: Yakıt kadar geçiş ücreti olur mu?

2 hafta önce

ince

Yalova’dan İzmir’e gidiş-dönüş otoyol ücreti olarak 620 lira, yakıt ücreti olarak da 670 lira ödediğini belirten Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Yakıt ücreti kadar geçiş ücreti olur mu?” sözleriyle tepki gösterdi.

Memleket Partisi İzmir İl Başkanlığı açılışı için Yalova'dan İzmir'e giden parti lideri Muharrem İnce, neredeyse yakıt ücreti kadar otoyol geçiş ücreti ödediğini belirterek tepki gösterdi.

 

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan İnce, “Dün Yalova'dan İzmir'e otoyoldan gittim. Gidiş dönüş otoyol ücreti 620 TL, yakıt 670 TL. Yakıt ücreti kadar geçiş ücreti olur mu? Bu yollardan geçenden de, geçmeyenden de, hiç geçmeyecek olandan da Deli Dumrul vergisi almaya devam ediyorlar” dedi.

 İlgili konular

Pekka Haavisto

Finlandiya Dışişleri Bakanı Haavisto’ya ‘Orhan İnandı’ sorusu

3 saat önce

Finlandiya Dışişleri Bakanı Pekka Haavisto, Türkiye’deki insan hakkı ihlallerini bildikleri ve takip ettiklerini söyledi. ”Avrupa ülkelerine sığınmacı olarak gelen kişilere karşı kendi ülkelerinin bir çalışma yürüttüğünün farkındayız.” dedi....Devamını oku
yangın

Osmaniye'de plastik geri dönüşüm fabrikasında yangın

6 saat önce

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde yangın çıktı. Bir plastik ve geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti....Devamını oku