Gündem

Muş'ta Jandarma'dan Eren Kış-17 operasyonu 

1 yıl önce

jandarma

İçişleri Bakanlığınca, 'Eren Kış-17 Muş-Şenyayla Şehit Jandarma Üsteğmen İsmail Moray' operasyonu başlatıldı. Operasyonda jandarma komando, jandarma özel harekat ve güvenlik korucularından oluşan 1071 personel katılıyor.

Halen kış üstlenmesindeki teröristleri "Ara-Bul-Yok et" taktiğiyle etkisiz hale getirmek, başta eylem olmak üzere her türlü hazırlıklarını boşa çıkarmak ve bölgedeki huzur güven ortamını pekiştirmek maksadıyla, Muş'ta "Eren Kış-17 (Muş- Şenyayla) Şehit Jandarma Üsteğmen İsmail Moray" operasyonuna start verildi.

 

Operasyonda Muş İl Jandarma Komutanlığı sevk ve idaresinde; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1071 personel 74 operasyonel tim görev alıyor.

 

Yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen Eren Operasyonları'nın, inançlı ve kararlı bir şekilde devam edeceği belirtildi.İlgili konular

eroin

Jandarma yolcu otobüsünde yaptığı aramada 50 kilogram eroin buldu

1 yıl önce

Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde bir yolcu otobüsünde 50 kilo 800 gram eroin ele geçirildi. Olayla irtibatlı 4 şüpheli gözaltına alındı....Devamını oku
muş

Bakan Muş, ABD'li mevkidaşıyla telefonda görüştü

1 yıl önce

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ABD Ticaret Bakanı Gina Raimondo ile telefon görüşmesi yaptı....Devamını oku