Gündem

Nagehan Alçı, yeni modeli ile Afganistan sokaklarında

4 gün önce

alçı

Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın, Taliban yönetimindeki Afganistan'a gittiğini eşi Rasim Ozan Kütahyalı, Alçı'nın Afganistan'da olduğunu çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak haber verdi.

Alçı, 'Kabil yollarında' başlığıyla yayımlanan yazısına "Saatim sabah saat 06.03’ü gösteriyor. İstanbul’dan çok uzaklardayım. Gece henüz ağarmamışken bindiğim arabada tarihe tanıklık etmeye gidiyorum. Günler süren hazırlığın ardından Pazar akşamı beni çok heyecanlandıran bir yola çıktım. Kameraman arkadaşım Özgür Balaban ile birlikte İslamabad’a uçtuk. Buradan hedef Kabil" diye başlangıç yaptı.

 

Sosyal medya hesabından Alçı'nın Afganistan'a gittiğini duyuran eşi Rasim Ozan Kütahyalı da, ziyaretle ilgili şu ifadeleri kullandı:

 

''Nagehan Alçı Afganistan sokaklarında... Taliban’ın Afganistan’ında bir Türk kadın yazar olarak tüm ülkeyi dolaşacak... Hem halkın nabzını tutacak hem Afganistan’ın yeni yönetici kadrolarıyla görüşecek... Zor ve cesur bir vazife''İlgili konular

Erdoğan

Erdoğan'ın da katılacağı BM Zirvesi'nin detayları belli oldu

16 saat önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Görüşmeleri'nde Afganistan, yeni tip koronavirüs salgını ve iklim değişikliği konuları öne çıkacak....Devamını oku
çavuşoğlu

Çavuşoğlu: Afganistan'ın acil insani yardıma ihtiyaçı var

5 gün önce

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan'da şu an önceliğin insani durum olduğunu belirtti. ...Devamını oku