Son Dakika

Neymar için Griezmann gözden çıkartıldı

2 yıl önce

8

Barcelona, eski oyuncusu Neymar'ı transfer etmek için PSG'ye, bu sezon beklediği katkıyı alamadığı Griezmann'ı önerecek.

Greizmann'dan istediği katkıyı bir türlü alamayan Katalan ekibi gözünü eski yıldızına dikti. PSG'ye 222 milyon Euro'ya sattığı Neymar'ı geri getirmek isteyen Barcelona girişimlere başladı.

PSG'nin yaklaşık 150 milyon Euro fiyat biçtiği Neymar için Barcelona, Greizzman'ı takas için önerecek. Piyasa değeri yaklaşık 100 milyon Euro olan Griezzman'ın üzerine para da teklif edecek Katalanlar bu yaz transferi bitirme niyetinde.

Fakat halihazırda Barcelona'da Koronavirüs nedeniyle yapılan %70'lik maaş indiriminin gelecek sezon devam etme ihtimali Neymar'ı ikna yolunda büyük bir handikap olarak gözüküyor.

 İlgili konular

Messi

Messi yeniden Barcelona'ya mı?

3 ay önce

Barcelona Başkanı Joan Laporta'nın danışmanı Enric Masip, Lionel Messi'nin dönüşünün imkansız olmadığını söyledi....Devamını oku
demir

Barcelona, Emre Demir transferini açıkladı

9 ay önce

Barcelona, Yukatel Kayserispor'dan Emre Demir'i kadrosuna kattığını resmen duyurdu. Emre Demir, Barcelona tarihindeki üçüncü Türk futbolcu olma ünvanına erdi....Devamını oku