Politika

Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na yanıt!

1 hafta önce

fuat

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in,  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay hakkındaki yolsuzluk iddialarına Oktay’dan yanıt geldi.

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İftiraya dayanan temelsiz iddiaların Türk devlet geleneğinde ve siyasetinde yeri olmadığı gibi bu tür tutumların milletimizde de hiçbir karşılığı yoktur."

 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in,  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay hakkındaki yolsuzluk iddialarına, Oktay yazılı açıklmayla yanıt verdi.

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamalarının talihsiz, ahlak sınırlarını zorlayıcı ve devlet geleneğine uygunsuz olduğunu söyledi. Oktay, açıklamaları taaccüple takip ettiğini bildirdi.

 İlgili konular

özell

Cumhurbaşkanı kullanınca eleştiri, CHP kullanınca suç!

6 gün önce

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’e, “topal ördek” ifadesini Özel kullandığı gerekçesiyle hakkında fezleke hazırlandı....Devamını oku
vbvvh

Fuat Oktay: 25 Eylül'de Anadolu'dan KKTC'ye su yeniden verilmeye başlanacak

1 ay önce

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 25 Eylül'den itibaren onarılan boru hatları aracılığıyla Anadolu'dan KKTC'ye yeniden su verileceğini açıkladı....Devamını oku