Türkiye Haberleri

Otobüse alınmayan kadın otobüsü takip edip kırmızıya boyadı

1 ay önce

otobus boyadi

İstanbul'da durak dışında binmek istediği otobüse alınmayan bir kadın, taksiyle takip ettiği otobüsün camlarına vurdu. Hıncını alamayan kadın otobüsü nalburdan aldığı boyayla kırmızıya boyadı.

Bir kadın yolcu, Ademyavuz- Kadıköy seferini gerçekleştiren 14B numaralı halk otobüsüne henüz durağa gelmeden binmeye çalıştı. Şoför ise kadını otobüse almadı.

 

 

TAKSİYLE PEŞİNE DÜŞTÜ

 

Sinirlenen kadın, çevirdiği taksiyle, otobüsü takip etti. Öfkeli kadın otobüsü durakta yakalayınca bindiği taksiden inip özel halk otobüsünün camlarına vurmaya başladı. Şoförü ise öfkeli kadına karşılık vermeden yoluna devam etti.

 

Öfkesi dinmeyen kadın nalburdan kırmızı boya alıp, seferini tamamlayan otobüslerin park halinde beklediği alana geldi. Durak dışında beklediği gerekçesiyle kendisini otobüse almayan şoföre ait aracı bulan kadın, aracı kırmızıya boyadı.

 

 

“GÖRÜNTÜLERİ POLİSE VERİP ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM”

Olay sonrası konuşan otobüs şoförü Yılmaz Cengiz yaşananları şöyle anlattı:

* Seyir halindeyken kırmızı ışıkta durdum. O esnada şahıs geldi ve kapıya vurdu. Durak harici yolcu almamız yasak olduğu için kapıyı açmadım. Yoluma devam ettim.

* Sonrasında şahıs taksiye binerek beni takip etmeye başladı. Bir başka ışıklarda taksiden inip otobüsün yanına gelerek camları yumruklamaya ve küfür etmeye başladı. Hem yolcuların hem de kendi can sağlığım için ben yine kapıyı açmadım.

* Bu şahıs tekrar taksiye binerek 14B'nin son durağına kadar otobüsü takip etmiş. Biz diğer şoför arkadaşlarla arkada çay içip dinlenirken o esnada bu şahıs, otobüsü sol tarafından arka plaka kısmına kadar kırmızıya boyamış. Yarın elimizdeki görüntülerle gerekli suç duyurusunda bulunacağız.İlgili konular

kavga

Kavga kısıtlama dinlemedi: O anlar kamerada

2 gün önce

Bursa’da, kısıtlama saatlerinde iki grup arasında kavga çıktı. Sokakta iki gurp arasında çıkan kavga cep telefonu kamerasıyla kaydedildi....Devamını oku
angara

Ankara’da bir yolcu Corona olduğunu belirterek kaos çıkardı

3 hafta önce

Ankara'da otobüste sağlık çalışanı kadının telefonda görüştüğü kişiye Covid-19 testinin pozitif çıktığını söylemesi paniğe sebep verdi....Devamını oku