Gündem

Peker meydan okudu: Beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz

11 ay önce

Sedat Peker

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında çıkan Birleşik Arap Emirlikleri iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Peker, "Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz" dedi.

 

Sedat Peker, gece yarısı bombaladı, meydan okudu: Beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından hakkında çıkan Birleşik Arap Emirlikleri iddialarına yanıt verdi.

 

Peker verdiği yanıtta çok sert ifadeler kullandı. Peker, "Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz" dedi.

 

İddiaları ortaya atan gazeteci ve siyasetçilerin kendisinden özür dilemesi gerektiğini söyleyen Peker, "benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz, şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım" dedi.

 

İşte Peker'in Twitter hesabından yaptığı o paylaşımlar:

 

1-Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz. “15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız onların yüzünden şehit oldu,…

 

2-… Sedat Peker de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiği için haindir.” diyen gazeteciler ve siyasetçiler, bu sözlerinizden dolayı benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz, şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım.


3-Değil beni alacağınızı, şeyimden tavana asacağınızı bilsem de sözünden dönen namerttir. Şükürler olsun ben Meryem Ana’nın kursağında büyüdüm. Bazı namusu maaşı kadar olan gazeteciler ve siyasetçiler gibi kahpe kursağında büyümedim çok şükür. Ben hayatımın hiçbir döneminde…

 

4-…cezaevine düşmemek için dua etmedim, ancak birçok geceler beni insanoğlunun eline düşürmemesi için Yüce ALLAH’ıma dualar ettim. Beni cezaevine yollamak, öldürmek belki mümkündür ama beni KÜÇÜLTMEK asla mümkün değildir !İlgili konular

BAE

Dubai'de gündem Erdoğan: BAE’nin 10 milyar dolarlık yatırımı hatırlatıldı

6 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yarın Birleşik Arap Emirlikleri'ne gerçekleştireceği ziyaret öncesinde Dubai medyasından dikkat çekici bir yorum geldi....Devamını oku