Gündem

Peker'in vidosunu yayımladığı Serdar Ekşi kimdir?

1 hafta önce

Serdar Ekşi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, notlarında bahsettiği Erdoğan'ın yeğeniyle evli olan Serdar Ekşi ile yaptığı telefon görüşmesini yayımladı.

Yayımladığı videolarla Türkiye gündemine oturan Sedat Peker, youtube hesabından Serdar Ekşi ile olan görüşmesine dair yeni bir video paylaştı.

 

Videoda Sedat Peker ile Erdoğan'ın yeğeninin eşi olan Serdar Ekşi'nin görüşmesi yer alıyor.

 

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yeğeni ile evli olan Serdar Ekşi, LazOil Enerji şirketinin sahibi olarak görülüyor.

 

"TIR'LAR İLE GÖNDERİLDİĞİ BASINA YANSIMIŞ"

 

Peker'in notlarında bahsettiği Serdar Ekşi, ''City Ambulans Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ekşioğlu Türkmendağı'na lojistik destek malzemeleri gönderdi. Yardımlar paketlendikten sonra TIR'lar ile gönderildiği basına yansımış'' notunu almıştı.

 

Peker, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

 

"YAPTIĞIN HER ŞEYİ BİLİYORUM, GÖRÜŞECEĞİZ"

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abinin yeğeninin kocası Lazoil petrol dağıtım şirketinin sahibi Serdar Ekşi’nin karakolda milletvekilinin dövülme hadisesinin ve Suriye'ye giden askeri malzemelerle ilgili yaptığım telefon görüşmesi.

 

Serdar Ekşi ne demiştim... Dik duracağız. Sen benle görüşüp sonrasında aleyhimde yapılan çalışmalara ortaklık ettin. Yaptığın her şeyi biliyorum, görüşeceğiz. Biz hepimiz aileyiz her suçta beraberiz.İlgili konular

veyisateş

TGC oy birliğiyle Veyis Ateş’e soruşturma açtı

27 dakika önce

Mafya lideri Sedat Peker tarafından Sezgin Baran Korkmaz’a ait Paramount Otel’de bedava tatil yaptığı ifşa edilen Habertürk spikeri Veyis Ateş hakkında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti disiplin soruşturması açılmasına oy birliği ile karar verdi....Devamını oku
erdoğan

Mahfi Eğilmez, Erdoğan'ı yalanladı: TCMB'nin net rezervi 13,6 milyar dolar

20 saat önce

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti öncesi gazetecilere açıklama yaparak “Şu anda Merkez Bankamızın döviz rezervi konusunda 100 milyar dolar seviyesine ulaşmış vaziyette” diye konuştu....Devamını oku