Gündem

Polis, Muğla’nın CHP’li Bodrum Belediyesi’ne operasyon yaptı

10 ay önce

polis

Polis, Muğla’nın CHP’li Bodrum Belediyesi’nde Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla akşam saatlerinde operasyon gerçekleştirdi.

Polisin Ortakent mahallesinde bulunan İmar İşleri Müdürlüğü binasına gelerek birçok doküman ve bilgisayarlara el koyduğu ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da polislerin aramasına eşlik ettiği belirtildi.

 

Bodrum Belediyesi’nin resmi internet sitesinden ise, konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

 

“Konu: İddiaların İncelenmesi”

 

Bodrum Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde görevliyken görev yeri değiştirilen bir personelin iddiaları doğrultusunda idaremizce inceleme ve soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna yansıyan hususlarla ilgili Cumhuriyet Savcılığınca talep edilen belgeler Emniyet Müdürlüğü personeline teslim edilmektedir. Konuya ilişkin gözaltına alınan bir personel yada yönetici bulunmamaktadır. Bodrum Belediyesi, şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışıyla yönetilmekte olup yapılan bütün iş ve işlemler mevzuat ve hukuka uygun olup her türlü denetime açıktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.İlgili konular

soylu

Polis anketinden Soylu'ya şok: Bu yanlıştan dönülsün

10 ay önce

Emniyet Sen Genel Başkanı Faruk Sezer, sosyal medya hesabından, "Yeni çıkartılan polis atama ve yer değiştirme yönetmeliğinin sonuçları polislerimize ve teşkilatımıza fayda sağlar mı?" diye sordu....Devamını oku
94. Oscar

23 Mart gün özeti

10 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku