Spor

Portekiz'den Ronaldo'nun sağlık durumuna ilişkin açıklama

3 yıl önce

Portekiz'den Ronaldo'nun sağlık durumuna ilişkin açıklama


Takım arkadaşı Rugani'nin koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası Portekiz'den İtalya'ya dönmeyeceğini Juventus'a ilen Ronaldo'nun sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi. Portekizli yetkililer futbolcunun ve ailesinin enfekte olmadığını söyledi.
 
Juventus Kulübü'nün Portekizli yıldızı Ronaldo, koronavirüs salgını nedeniyle takımına İtalya'ya dönmeyeceğini, memleketi Madeira’da kalacağını iletmişti. 

 

Takım arkadaşı Daniele Rugani'nin Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından da kendisini karantinaya aldığı belirtilen Ronaldo ile ilgili Portekizli yetkililer açıklama yaptı. 
 
Madeira bölge hükümeti başkanı Miguel Albuquerque, futbolcuyla ilgili yaptığı açıklamada "Kişisel verilerin korunması kapsamında bu konu hakkında konuşamam. Ancak durumunun iyi bir şekilde analiz edildiğini ve şu anda enfeksiyon olasılığının olmadığını garanti etmek istiyorum. Hem sporcu hem de ailesinde semptomlara rastlanmadı" dedi. 


İlgili konular

test

Türkiye'de günlük Koronavirüs! 85 kişi daha hayatını kaybetti

1 yıl önce

Sağlık Bakanlığı'nın yayımladığı güncel Koronavirüs tablosuna göre; son 24 saate 13 bin 81 kişinin testi pozitif çıktı, 85 kişi ise yaşamını yitirdi....Devamını oku
can

Türkiye'de günlük Koronavirüs! 143 kişi daha can verdi

1 yıl önce

Türkiye’de son 24 saatte 33 bin 243 kişi koronavirüse yakalanırken 143 kişi daha koronavirüs yüzünden vefat etti....Devamını oku