Yaşam

Rıza Esendemir yoğun bakımda olan kızı için dua istedi

2 yıl önce

rıza esendemir

Sunucu ve radyo programcısı Rıza Esendemir'în 12 yaşındaki kızı önceki hafta skolyoz (omur eğriliği) ameliyatı geçirdi.

Esendemir Gaziosmanpaşa'da bulunan özel bir hastanede dört gündür yoğun bakımda olan kızı için sevenlerinden dua istedi.


Şarkıcı İrem Derici ile 2014 senesinde evlenen ve iki yıl sonra boşanan radyo programcısı Rıza Esendemir şu sıralar buhran dolu günler yaşıyor.

 

Esendemir’in 12 yaşındaki kızı Eceşan Esendemir, skolyoz ameliyatı oldu. Rıza Esendemir, ameliyat sonrası dört gündür yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olan kızı için sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak takipçilerinden dua istedi.

 

Esendemir, yaptığı paylaşıma, “Yoğun bakımda 4.gün süreç bir türlü stabil olamıyor. Arayan soran herkese teşekkür ederiz. Dualarınızı eksik etmeyin” notunu düştü.

 

rıza esendemir


İlgili konular

hastane

Özel hastane temsilcileri isyan etti: Batıyoruz

8 ay önce

Özel hastane temsilcileri, yaşanan ekonomik kriz nedeniyle nakit akışlarını dengeleyediklerini ve batışta olduklarını duyurdu....Devamını oku
battal

Meclis çalışmaları sırasında kalp krizi geçiren AKP'li vekil hastanede

9 ay önce

AKP Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) çalışmaları sırasında kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Milletvekili Battal, hemen ameliyata alındı....Devamını oku