Dünya

Rusya'dan Türkiye'ye uçuşları kısıtlama kararı

3 hafta önce

rusya

Rusya'dan, artan Koronavirüs vakaları gerekçesiyle 15 Nisan’dan 1 Haziran’a kadar Türkiye’ye uçuşları azaltma kararı çıktı. Uçuşların haftada iki ile sınırlandırılacağı bildirildi.

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, Koronavirüs'le Mücadele Merkezi’nin Türkiye ile havayolu iletişiminin 15 Nisan’dan 1 Haziran’a kadar sınırlandırılması kararını açıkladı.

 

Ayrıca Golikova, düzenlediği basın toplantısında Rus otoritelerin Türkiye'de Koronavirüs durumunu izleyeceklerini belirtti.

 

 İlgili konular

rusya

G7 ülkelerinden Rusya'ya karşı ortak tavır

9 saat önce

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir araya gelen G7 Dışişleri Bakanları yayınladıkları ortak bildiride, Rusya'nın uluslararası politikasını "yasadışı ve olumsuz" diye vasıflandırdılar....Devamını oku
kapak

İhvan yılanı Erdoğan’ın boynuna dolanmaya başladı

1 gün önce

Endonezya’da yaşanan ilginç bir olay, 2019 yazında medyada yayılmaya başladı. Küçük yaşta evine aldığı kobra yılanı, orta yaşlarda bir Endonezyalıyı öldürdü. Yılanı küçükken evine almış 3 metre uzunluğuna ulaşıncaya kadar uzun süre bakımını yapmıştı. Kobra iyice güçlenmiş ve Endonezyalı banyo yaparken vücuduna dolanarak boğup öldürmüştü....Devamını oku