Spor

Ryan Babel: Şimdiden birçok tehdit alıyorum

3 yıl önce

Ryan Babel: Şimdiden birçok tehdit alıyorum

Galatasaray'ın her konuda anlaşmaya vardığı konuşulan Ryan Babel, açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier Lig'de küme düşen Fulham'dan ayrılan ve Galatasaray'la her konuda prensip anlaşmasına vardığı konuşulan Ryan Babel, önemli açıklamalarda bulundu.
 
Hollandalı futbolcu, transferiyle ilgili olarak "En iyi teklifi Galatasaray sundu ama görüştüğüm başka takımlar da var. Türkiye Ligi'ni seviyorum, orada hiçbir maçı kazanamak kolay değil” dedi.
 
Babel, Beşiktaş taraftarının kendisine tepkisinin olup olmadığının sorulması üzerine "Şimdiden birçok tehdit alıyorum. Eski kulübünüzün rakibine gittiğinizde, insanlar kolayca böyle şeyler söyleyebiliyor. Hassas olmalarını anlıyorum ama bunu ilk yapan ben değilim. Bu kişisel algılanmamalı. Galatasaray'a gitmem eski kulübüme sataşacağım anlamına gelmiyor" dedi.
 
Tecrübeli yıldız son olarak Fulham macerası için "Fulham'da kalmak benim için bir seçenekti. İngiltere Championship'i maç sayısı, fiziksel mücadele açısından benimle tam olarak örtüşmeyeceğini düşünüyorum" diyerek sözlerine ekledi.

 İlgili konular

CHP'li Oğuzhan Turan

CHP'li belediye başkan yardımcısına silahlı saldırı

1 yıl önce

Aydın'ın Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı CHP'li Oğuzhan Turan sabah saatlerinde belediye otopark girişinde silahlı saldırıya uğradı....Devamını oku
Cemal Süreya

8 Ocak gün özeti

1 yıl önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz....Devamını oku