Gündem

Sadettin Tantan, Sedat Peker'in bilgi kaynağına işaret etti

4 hafta önce

tantan

Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan, Sedat Peker'in bilgi kaynağı konusunda, “Devletin kendi içinde de artık, oradaki devlet aklına sahip olan namuslu, düzgün insanların da bir şekilde bunu açığa çıkarmak suretiyle halkı bilinçlendirme, bir şekilde açılım sağlanıyor." şeklinde işarette bulundu.

Yeniçağ TV’de Emre Kulcanay’ın sorularını cevaplayan Sadettin Tantan, Sedat Peker'in bilgi kaynağı hakkında şunları dile getirdi:

 

"Devletin kendi içinde de artık, oradaki devlet aklına sahip olan namuslu, düzgün insanların da bir şekilde bunu açığa çıkarmak suretiyle halkı bilinçlendirme, bir şekilde açılım sağlanıyor.

 

Bu toplumun uyanmasına katkı sağlıyor. Şu anda tek kişi mahkemeleri çalıştırdığı takdirde kendileri de aynı suç örgütü içinde çıkacaktı. Temizliğini temizleyemeyen bir devlet var. Bizi dinleyen vatandaşlar bilsin ki bütün bu arşiv bilgiler süreç içerisinde devletin hem aklındadır hem de yazılıdır. Türk geleneği örf adetinde her şey yazılır çizilir.

 

Bu iktidar ortadan kaldırırım dese de bir yer de depodadır. Bunlar açıldığı takdirde bu suçu işleyenler, buradan para kazananlar hepsi açığa çıkar."

 İlgili konular

peker

Sedat Peker, ajan suçlamalarına fena kükredi

1 gün önce

Sedat Peker, ajan suçlamalarına sosyal medya hesabından "Hani benim arkamda CIA, MOSAD, Ortadoğu ülkeleri, bütün hepsi vardı? Hani lan ben ajandım? Bu ülkeler arkamdaysa neden siyasi tweet yazamıyorum?" diye çok sert tepki verdi....Devamını oku
soylu

Sedat Peker, Süleyman Soylu'ya fena kafayı takmış

1 hafta önce

Sedat Peker sosyal medya hesabından isim vermeden yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alan paylaşımda bulundu....Devamını oku