Türkiye Haberleri

Sağlıkçının ‘Oh be’ mesajı viral oldu

1 ay önce

yoğunbakm

Yoğun bakımda görevli Doktor Deniz Heppekcan'ın paylaştığı 'oh be' mesajı sosyal medyada viral oldu.

Türkiye’de corona virüsü pandemisinde 1. yıla yaklaşılırken uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları sonrası vaka sayısında azalma oldu.

 

Uzmanlar aşılama uygulamasının hızlanması ile birlikte yıl sonuna kadar önemli bir rahatlamanın söz konusu olduğunu belirterek yine de maske, mesafe ve hijyen önlemlerine dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyarıyor.

 

Corona virüsü vaka sayılarında düşüş yaşanması sağlık çalışanlarını biraz olsun rahatlatıyor. Sosyal medya hesabından boş yoğun bakım odası fotoğrafı paylaşan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda görevli Doktor Deniz Heppekcan da sevincini ‘oh be’ mesajı ile paylaştı. Heppekcan’ın paylaşımı kısa sürede yoğun beğeni aldı.

 

 İlgili konular

korona

Korona virüse yakalanan doktor vefat etti

5 gün önce

Korona virüs'e yakalanan bir doktor daha yaşamını kaybetti. Manisa'da Üroloji Uzmanı Dr. Aktan Kokuoğlu koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede vefat etti....Devamını oku
ar

Sanatçı Mehtap Ar yoğun bakıma kaldırıldı

1 ay önce

2,5 yıldır akciğer kanseri tedavisi gören sanatçı Mehtap Ar, İstanbul Topkapı'da Koç Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakıma kaldırıldı. Kardeşinin sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Müjde Ar, "Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. Herkesten dua bekliyoruz" dedi....Devamını oku