Gündem

Şahin, Nurdağlılarla iftarda buluştu

3 yıl önce

Şahin, Nurdağlılarla iftarda buluştu


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, düzenlenen iftar yemeğinde Nurdağı halkı ile iftarda bir araya geldiGaziantep büyükşehir belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine binlerce kişi katıldı.

 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, düzenlenen iftar yemeğinde Nurdağı halkı ile iftarda bir araya geldi.

 

Gaziantep büyükşehir belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine binlerce kişi katıldı. Okunan dualarla açılan iftarda ilahiler okundu. İftar programına ilçe Kaymakamı Lokman Düzgün ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programda konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, tüm yöre haltının Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, "Gönül soframızda Ramazan ayının bereketini ve huzurunu paylaştığımız bir akşam geçirdik. Herkesin niyetini ve dualarını Allah kabul etsin" diye konuştu.

 

İftar programı gerçekleştirilen ve Ramazan ayına özel çeşitli etkinlikler ile devam etti.


İlgili konular

fatma

Fatma Şahin'den korona uyarısı: Böyle giderse okulları açamayız

1 yıl önce

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentte artan Koronavirüs vakalarına dikkat çekerek, "Vaka sayıları artmaya devam ederse okulları açamayız" dedi....Devamını oku