Spor

Salah’tan çok klas hareket!

1 yıl önce

salah

Liverpool'un dünyaca ünlü futbolcusu Mısırlı Muhammed Salah'ın o davranışı büyük alkış topladı. Geçtiğimiz hafta Salah’ın, bir benzin istasyonunda yaşadığı olayın görüntüleri medyaya düştü. Salah'ın evsiz bir adama sahip çıkması İngiltere'de viral oldu.

Premier Lig’de Liverpool forması giyen Mısırlı yıldız Salah’ın bir benzin istasyonunda, evsiz bir adama sataşan gruba karşı tepkisi İngiltere’de gündem oldu.

 


Liverpool'un dünyaca ünlü futbolcusu Salah, otomobiliyle girdiği benzin istasyonunda yoldan geçen bir grubun David Craig adlı evsiz adamı rahatsız ettiğini görüyor. Salah hemen olaya müdahale ediyor.

 


Benzin istasyonuna yakın bir sokakta yaşadığı öğrenilen 50 yaşındaki evsiz Craig’e sözlü olarak sataşan grubu duyan Salah çok güzel bir davranış sergiliyor.

 

Salah’ın yardım ettiği David Craig olayı şu sözlerle anlatıyor: “Bana söylenenleri duydu ve o insanlara dönüp ‘Birkaç yıl içinde siz de bu durumda olabilirsiniz‘ dedi. Sonra çıkarıp bana 100 pound verene kadar hayal gördüğümü sandım. O bir efsane.”

 İlgili konular

benzin

Asgari ücretle Türkiye’de 214, İngiltere’de 1187 litre benzin alınıyor

4 ay önce

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın; yaptığı çalışmada petrol üreticisi olmayan ülkelerde bir aylık asgari ücretle ne kadar akaryakıt ürünü alındığını karşılaştırdı....Devamını oku
bergen

12 Mart gün özeti

5 ay önce

Günün önemli haber başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz...Devamını oku