Politika

Sarıgül, 'gölge maliye bakanımızı' önümüzdeki hafta açıklayacağız

10 ay önce

sarıgül

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Önümüzdeki hafta tam bu saatlerde İstanbul'da düzenleyeceğimiz bir toplantıyla uzun yıllardan beri Devlet Planlama Teşkilatında görev yapmış, birçok başarısı olan 'gölge maliye bakanımızı' kamuoyuyla buluşturacağız." diye konuştu.

Sarıgül, Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen partisinin 1. Doğu Akdeniz Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de hiçbir muhalefet partisinin yapmadığını kendilerinin yapacağını söyledi.

 

Sarıgül, önümüzdeki hafta önemli açıklama yapacağını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

"Önümüzdeki hafta tam bu saatlerde İstanbul'da düzenleyeceğimiz bir toplantıyla uzun yıllardan beri Devlet Planlama Teşkilatında görev yapmış, birçok başarısı olan 'gölge maliye bakanımızı' kamuoyuyla buluşturacağız. TDP'de 'ben her şeyi biliyorum' diye bir kaide yok. Bizim görevimiz en iyi bilenlerle çalışmak. Başarı üç şeyden geçiyor, lider, kadro ve proje. Kadrolarımız yavaş yavaş oluşacak."

 İlgili konular

sarıgül

Mustafa Sarıgül: Bakan Çavuşoğlu’nu tebrik ediyorum

7 ay önce

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu kutluyorum, tebrik ediyorum. Bu dış politikanın da devam ettirilmesini diliyorum." diyerek takdirlerini dile getirdi....Devamını oku
sarıgül

Mustafa Sarıgül: NATO genişlemekten vazgeçmelidir

8 ay önce

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin değerlendirmesinde, "Ukrayna, NATO için heveslendirilmiş ancak Rusya ile savaşmamak için de NATO’ya alınmamıştır. Ukrayna ve Ukrayna halkı yalnız bırakılmıştır. Amerika’nın ipiyle kuyuya inilmeyeceği bir kez daha ortaya çıkmıştır. Biden, soğukkanlı bir vicdansızlık içindedir" diye konuştu....Devamını oku