Politika

Sarıgül, 'gölge maliye bakanımızı' önümüzdeki hafta açıklayacağız

1 hafta önce

sarıgül

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Önümüzdeki hafta tam bu saatlerde İstanbul'da düzenleyeceğimiz bir toplantıyla uzun yıllardan beri Devlet Planlama Teşkilatında görev yapmış, birçok başarısı olan 'gölge maliye bakanımızı' kamuoyuyla buluşturacağız." diye konuştu.

Sarıgül, Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen partisinin 1. Doğu Akdeniz Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de hiçbir muhalefet partisinin yapmadığını kendilerinin yapacağını söyledi.

 

Sarıgül, önümüzdeki hafta önemli açıklama yapacağını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

"Önümüzdeki hafta tam bu saatlerde İstanbul'da düzenleyeceğimiz bir toplantıyla uzun yıllardan beri Devlet Planlama Teşkilatında görev yapmış, birçok başarısı olan 'gölge maliye bakanımızı' kamuoyuyla buluşturacağız. TDP'de 'ben her şeyi biliyorum' diye bir kaide yok. Bizim görevimiz en iyi bilenlerle çalışmak. Başarı üç şeyden geçiyor, lider, kadro ve proje. Kadrolarımız yavaş yavaş oluşacak."

 İlgili konular

Sivrice Belediyesi

MHP’li başkan belediyeye akrabalarını atadı: Sadece akrabalık bağımız var

11 saat önce

Elazığ’ın MHP’li Sivrice Belediyesi belediye bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 12 Ocak’ta işçi alımı ilanı açtı....Devamını oku
sarıgül

Sarıgül: Mayıstan sonra yapılacak olan her seçime hazırız

1 ay önce

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi, mayıstan sonra yapılacak olan her seçime hazırdır. Ama Türkiye Değişim Partisi olarak, bizim ana görüşümüz seçimlerin zamanında yapılmasıdır” diye konuştu....Devamını oku