Magazin

Şarkıcı Edis dolandırıldığını iddia etti: 50 bin liramı verin

5 gün önce

edis

Şarkıcı Edis ile bir dönem menajerliğini yapan Bon Prodüksiyon adlı şirket arasında yaşanan alacak verecek tartışması devam ediyor.

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre Edis, kendisini sahte imzayla dolandırdığını iddia ettiği şirkete, bu kez de şampuan reklamı ücretinin tamamını kendisine vermeyerek 50 bin lirasını himayelerinde tuttuğu iddiasıyla alacak davası açtı. Genç şarkıcı, imzaladıkları sözleşmede bu durumun açıkça görüldüğünü anlatıp parasının ödenmesini talep etti.

 

Şarkıcı Edis'i şöhrete kavuşturduklarını ve borç verdiklerini ileri süren menajerlik şirketi, 3,5 milyon liralık alacağı için dava açmış, şarkıcı hakkında ihtiyati haciz kararı verilmişti.

 

Ancak Asliye Ticaret Mahkemesi bu haczi kaldırmıştı.

 İlgili konular

emniyet

Emniyet uyardı: Bu tuzağa düşmeyim

1 ay önce

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden dolandırıcılık uyarısı geldi. Dolandırıcılar bu kez de "sosyal yardım" vadeden internet uzantılı mesajlarla kurbanlarını avlıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü, bu tür paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiği dolandırıcılık amacı taşıdığı uyarısında bulundu....Devamını oku
evlilik

Evlilik vaadiyle dolandırılanların sayısı pandemide arttı

4 ay önce

Evlilik sitelerinde, evlenme vaadiyle dolandırılanların sayısı her geçen gün artıyor. Sosyal medya üzerinden de yapılan dolandırıcılıkların pandemi döneminde artış gösterdiği bilidirildi. Tüketici Hakları Derneği Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, “Geçen yıl ayda 10 şikâyet geliyorsa, bu yıl ayda 25-30 civarında şikâyet geliyor. Bunlar bildiklerimiz, bir de utanıp şikâyet edemeyenler var" dedi....Devamını oku