Yaşam

Sedat Peker aylar sonra ortaya çıktı

4 ay önce

Sedat Peker

Sosyal medyadan aylardır paylaşım yapmayan Sedat Peker'in ailesi ve çevresindeki korumalarla gezintiye çıktığı bir videosu yayınlandı.

Sedat Peker, yaşamını sürdürdüğü Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) kısıtlama getirmesi nedeniyle 24 Kasım'dan bu yana tweet atmadı, 3 Temmuz'dan sonra da video paylaşmadı. Sedat Peker ve çevresi, BAE'nin 'güvenlik' gerekçesiyle izin vermemesi nedeniyle paylaşım yapmadığını söylerken, eşi Özge Peker ailecek parka gittikleri kısa bir video paylaştı.

 

Özge Peker, Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına, "Kızlarını asla kırmaz. Miracle Garden'a giderken Lina ve Mila 'sensiz gitmeyiz babacım' dediklerinde onlar mutlu olsun diye hemen geldi" notunu düştü.

 

Çevresindeki koruma kalkanı dikkat çeken Sedat Peker’in yaşadığı Dubai’de çekildiği düşünülen videolarında mutlu hali videoya da yansıdı.

 

Özge Peker 17 Aralık'ta da, Sedat Peker'in evinin salonunda Ahmet Kaya'nın 'Nereden Bileceksiniz' şarkısını dinleyerek volta attığı anları paylaşmıştı.
İlgili konular

bae

Çavuşoğlu, 20-21 Mart'ta BAE'de olacak

3 ay önce

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 20-21 Mart'ta Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) olacak....Devamını oku
Sedat Peker

Türkiye, BAE'den Sedat Peker'in tutuklanmasını istedi

4 ay önce

Adalet Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE), hakkında Interpol tarafından kırmızı bülten çıkarılan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in Türkiye'ye iadesi gerekçesiyle tutuklanmasını talep etti....Devamını oku