Gündem

Sedat Peker Neron gibi konuştu: Dünyayı vallahi yakacağım

1 hafta önce

peker

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisi ve adamlarına yönelik gerçekleştirilen operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu açıkladı.

YouTube hesabı üzerinden yayımladığı bir video ile sessizliğini bozan Peker, kendisine düzenlenen operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar grubunun olduğunu söyleyerek, "Ben kızımın bir damla gözyaşına dünyayı yakarım. Bu dünyayı vallahi yakacağım billahi yakacağım" dedi.

 

"Bana yapılan operasyon, derin devletimizin başı olarak bilinen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak adlandırılan, şu an hiçbir aktiviteleri olmadığı söylenen grup tarafından koordine edilmiştir" diye konuşan Sedat Peker, "Yazı işleri müdürlerini kardeşim gibi, onların da beni ağabey gibi sevdiği basın organlarında bile suç örgütü diye yazdırabilecek güç ancak, basındaki Pelikancıların oluşturmuş olduğu gruba ait" diye belirtti.

 

Peker, Mehmet Ağar'ın hiçbir işinde iz bırakmadığını belirterek, "Benim kafama takılan sorulardan en önemlisi şu; Mehmet Ağar, yılların kurdu. Hiçbir işinde iz bırakmaz, bu kadar iz... Onun yönettiği, onun yönlendirdiği her şeyiyle o kadar açık ki! Bunu neden yaptı, bunu neden bu kada açık etti? Bunun da illaki vardır bir sebebi" diye konuşan Peker, "Taşeronluğunu yapmış olduğu bu organizasyonla, ona bu taşeronluğu verenleri belki mutlu etmiştir" ifadelerini kullandı.

 İlgili konular

peker

Babacan: Sedat Peker videolarını izlemeye dayanamıyorum

10 saat önce

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, firari organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in videolarla açıkladığı itiraflar ve AKP’ye de uzanan iddiaları konusunda savcıların harekete geçmesi gerektiğini söyledi....Devamını oku
dede

Ersoy Dede'ye uyarı: PEKER’in şerefli adını o lağım ağzına sakın alma

4 hafta önce

Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, TRT Ana Haber spikeri Ersoy Dede'ye Peker ve adamlarına yapılan operasyon sonrası tavrı nedeniyle ağır ifadeler kullandı....Devamını oku