Gündem

Sedat Peker Veyis Ateş'in yakasını bırakmıyor: Bu haftada savcılığa gitmedi

6 gün önce

peker

Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği iddialarına yanıt vermek için çıktığı canlı yayında mal varlığının soruşturulması için savcılığa başvuracağını söyleyen Veyis Ateş'ten 3 ay geçmesine rağmen bir icraat olmadı. Bu duruma Sedat Peker, sosyal medya hesabından dikkat çekti.

Veyis Ateş, katıldığı canlı yayında hakkındaki iddiaları reddederek, “Pazartesi gününden itibaren teknem, villam, boğazda villam var mı, ben kendim soruşturulmasını isteyeceğim. Ailemde, yakın arkadaşlarımda, benim üzerimden bir servet çoğalması var mı buyursunlar araştırsınlar.” demişti.

 

Söz konusu iddialar Haziran ayında gündeme gelirken Veyis Ateş’in, 18 Haziran günü çıktığı yayında bir, iki gün içinde soruşturma isteyeceğini duyurmasının üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir gelişme yaşanmadı.

 

Sedat Peker, Twitter hesabında bu konuya dikkat çeken bir paylaşımı şöyle retweet etti:

 

 

 

 İlgili konular

peker

Sedat Peker, Soylu'ya seslendi: Süslü Sülüman, sana güzel bir hediye var

2 gün önce

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenerek, 1 Ekim'de kendisine 'bir hediye' hazırladığını söyledi. Peker, Soylu'ya "Şimdi huzur içinde tatilini yap" dedi....Devamını oku
peker

Sedat Peker hakkında flaş gelişme!

2 hafta önce

Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasında Sedat Peker’in iadesine yönelik yapıldığı iddia edilen pazarlıkla ilgili son gelişme kulislerde konuşuldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün gece kritik bir görüşme gerçekleştirdiği vurgulandı....Devamını oku