Politika

Selçuk Özdağ saldırısına karışanlar, "Hem suçlu hem de güçlü" çıktı

1 ay önce

özdağ

Selçuk Özdağ saldırısına ilişkin gözaltına alınan Gülseren, verdiği ifade de; "Bizde ne sopa ne de silah vardı, tam aksine bize karşı silahlı bir saldırı olmuştur" diye kendilerini savundular.

Halbuki saldırı anını gösteren video görüntülerinde beyaz araca binen kişinin elinde sopa olduğu görülüyor. Buna rağmen saldırganlar inkar yolunu tercih ettiler.

 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıya uğramasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınanların ifadeleri ortaya çıktı. Abdurrahman Gülseren ifadesinde, "Bizde ne sopa ne de silah vardı, tam aksine bize karşı silahlı bir saldırı olmuştur" dedi. Saldırı anının videosundaki görüntüler kendilerini yalanladığı görülüyor.

 

Zanlıların ifadeleri konusunda T24'e açıklamalarda bulunan Selçuk Özdağ, konuyla alakalı şöyle konuştu:

 

"Hepsi yalan, ben kimseyle konuşmadım. Bu ifadeler arkadan saldırmak gibi alçakça kaçmak gibi korkça." Beni UFO'lar mı yaraladı! Bu görüntüler emniyette. Her şey çok açık. Kimlikler belirlendi. Firardalar şimdi yakalanmayanlar. Geçen seneden beri meydana gelen 13 saldırı arasında bir bağ var. HTS kayıtları incelensin bunlar ortaya çıkar"

 İlgili konular

özdağ

Gelecek Parti'li Özdağ, Akşener'le ilgili flaş açıklama yaptı! 

2 hafta önce

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Akşener'le ilgili yaptığı flaş açıklamada, "Akşener'in MHP Genel Başkanı olmaması için birileri müdahil oldu, beni de buna müdahil olmam için davet ettiler" dedi....Devamını oku
soylu

Özdağ: Soylu’nun yaptığı açıklama tam bir skandal!

1 ay önce

.Silahlı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun saldırılara dair ‘tepkisel’ açıklamasına, `skandal` ifadesini kullandı....Devamını oku