Spor

Şenol Güneş'in alacağı tazminat belli oldu

1 ay önce

Güneş

Türkiye Futbol Federasyonu ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesi feshedilen Şenol Güneş'in alacağı tazminat ücreti belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Şenol Güneş'in tazminat durumuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Şenol Hoca, görevi bırakırken tazminat konusunu hiç açmadı bile. Şenol Hoca, “Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam söz konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür" ifadelerini kullanmıştı.

 

Ajansspor'un haberine göre; 69 yaşındaki tecrübeli teknik adam, TFF'den 10 milyon TL tazminat ücreti alacak.

 

Şenol Güneş'in karnesi


Öte yandan, Şenol Güneş'in ikinci döneminde Ay-yıldızlı ekip 32 maç oynadı.

 

Bu karşılaşmalarda 15 galibiyet elde eden milli takım, 7 mağlubiyet ve 10 beraberlik aldı. Milli takım, 25'i resmi, 7'si özel olmak üzere oynadığı 32 maçta, 55 gol atarken, kalesinde 40 gol gördü.

 

Milli takım, Şenol Güneş'in ikinci dönemindeki ilk maçında deplasmanda Arnavutluk'u 2-0 mağlup etti. Güneş'in ikinci döneminin son maçı ise deplasmanda 6-1 kaybedilen Hollanda karşılaşması oldu.İlgili konular

Aşı

Aşı olmayan işten çıkarılabilir

1 ay önce

Avukat Ali Onar, aşı yaptırmayanların iş yerinin niteliğine ve koşullara göre kıdem-ihbar tazminatları ödenerek fesih yapılabileceğini söyledi....Devamını oku