Ekonomi

Şişli'de otomobil tamirhanesinde çıkan yangın çevrede paniğe sebep oldu

1 hafta önce

yangın

İstanbul Şişli'de tek katlı oto tamircisinde yangın meydana geldi. Ölen ya da yaralananın olmadığı yangın itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesiyle söndürüldü.

Eskişehir Mahallesi, Dolapdere Caddesi'ndeki tek katlı oto tamircisinde saat 15.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın başladı. Tamirci dükkanının asma katında başlayan yangın kısa sürede büyüyerek etrafa yayıldı.

 

Dükkan çalışanları yangın tüpleriyle alevlere müdahale ederken, çevredekiler de dükkanın içinde kalan bir otomobili dışarı çıkarmayı başardı.

 

İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekibi gönderildi. Çevredekiler de itfaiye hortumunu çekerek ekiplere yardımcı oldu. İtfaiye ekiplerinin yarım saat süren çalışmasıyla yangın tamamen söndürüldü.

 

Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, tamirhanedeki bir otomobilin zarar gördüğü belirtildi.İlgili konular

şile

Şile'de elektrik malzemeleri üreten fabrikada büyük yangın

4 saat önce

Avcıkoru Mahallesi Alkan Sokak'taki elektrik malzemeleri üreten fabrikada saat 13.30 sıralarında büyük bir yangın meydana geldi. İki katlı fabrikanın deposunda başlayan alevlere çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor....Devamını oku
yangın

İstanbul’da yatak fabrikasında büyük yangın

1 hafta önce

İstanbul Bahçelievler’de bulunan yatak fabrikasında, çöp alanın tutuşması nedeniyle alevler bir anda büyüdü ve fabrika tamamen yandı. ...Devamını oku