Politika

Soylu: Terör örgütünün Amanoslar Dörtyol İslahiye Grubu çökertildi

5 gün önce

ssoylu

Amanoslar'da 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya Twitter hesabı üzerinden, "Amanoslar Dörtyol İslahiye Grubu çökertildi. 4 terörist elde..." paylaşımında bulundu.

Hatay'ın Dörtyol ilçesi kırsalında, Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında Hava Kuvvetleri destekli operasyonda 2 terörist silahlarıyla etkisiz hale getirildiği belirtildi.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya Twitter hesabından yaptığı paylaşımla terör örgütünün Amanoslar Dörtyol İslahiye Grubu'nun çökertildiğini söyledi. Soylu, Amanoslar'da etkisiz ale getirilen terörist sayısını da 4 olarak açıkladı.

 İlgili konular

denizli

Soylu'dan Denizli Valisi açıklaması

5 gün önce

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Denizli Valisi’nin, esnafa karşı sert tavır sergilediği görüntüleriyle tepki çekmesi üzerine açıklama yaptı....Devamını oku
sosyal

Facebook Türkiye’de temsilcilik bulundurmayı reddetti!

2 hafta önce

TBMM Genel Kurulu'nda, Twitter, Facebook gibi milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya şirketlerine, yükümlülük ve yaptırım öngören yeni sosyal medya düzenlemesi kabul edilmiş ve ysalaşmıştı....Devamını oku