Gündem

Suriyelilerin denize girmesi yasaklandı

2 yıl önce

Suriyelilerin denize girmesi yasaklandı


Mudanya sahilinde Suriyelilerin bazı yurttaşların tepkisini çeken davranışlar sergilemesini Mudanya Belediyesi fırsat bildi. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Suriyelilerin sahil şeridinde bulunmasını ve denize girmesini yasakladı.
 
Mudanya sahilinde yaz aylarında Suriyelilerin yoğun bir şekilde bulunması ve uygunsuz davranışlar sergilediği iddiası üzerine şikayetler artınca Mudanya Belediyesi, Suriyelilerin sahil şeridinde bulunmasını yasakladı.
 
Konu ile ilgili açıklama yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz "Hiç kimsenin başkalarını rahatsız etme, özgürlüğünü engelleme hakkı yoktur. Bizim çocuklarımız şehit olurken, analarımız ağlarken, ekonomimiz kötüye giderken onların zevki sefa içinde yaşamaları ve bizim insanımızı rahatsız etmelerine tahammül edemeyiz" dedi.


İlgili konular

drone

33 gemiye 57 milyon lira ceza

2 ay önce

Mersin Büyükşehir Belediyesince, 2019 yılından bu yana denizi kirleten 33 gemiye 57 milyon 40 bin lira ceza kesilirken, son 1 yılda yapılan temizlik çalışmalarında 313 metreküp atık toplandığı bildirildi....Devamını oku
Kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu: Suriyelileri iki yıl içinde göndereceğiz

4 ay önce

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay EXPO 2021 Ankara Lansmanı'nda konuştu....Devamını oku