Magazin

Survivor'dan Masumiyet dizisine transfer

1 yıl önce

dizi

Survivor 2016'dan sonra oyunculuğa adım atan Serkay Tütüncü, FOX TV'de ekrana gelmeye hazırlanan Masumiyet dizisinde rol alacak. Tütüncü, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi oyuncularla birlikte kamera karşısına geçti.

Survivor 2016'da sergilediği başarılı performansıyla dikkat çeken Gönüllüler takımı yarışmacısı Serkay Tütüncü, yarışmanın ardından İnsanlık Suçu dizisiyle oyunculuğa adım attı.

 

Afilli Aşk, Bay Yanlış gibi dizilerle oyunculukta iddialı olduğunu ortaya koyan Tütüncü, Masumiyet dizisinde etkili bir karakterle hayranlarının karşısına çıkacak. Dizide, İlker Ilgaz karakterini canlandıracak olan oyuncu, Masumiyet ile ilgili şunları söyledi:

 

“Birçok dış etkene rağmen kişinin kendi çerçevesinde merhameti tercih etmesi sanırım, masumiyet. Birçok karakterin kendi içerisinde yaşadığı bir sürü dram var.”

 İlgili konular

özdil

Yılmaz Özdil: Survivor'da bile TBMM'den daha fazla demokrasi var

1 yıl önce

Bugünkü yazısında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ‘demokrasi’ kavram üzerinden eleştirilerde bulunan Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, “Survivor'da bile TBMM'den daha fazla demokrasi var” diye yazdı....Devamını oku
uefa

Cemal Can'dan Survivor itirafları: O gece herkesi örgütledim

2 yıl önce

'Survivor 2020' şampiyonu Cemal Can Canseven, Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programına konuk oldu. Survivor yarışmasıyla ile açıklamalarda bulunan Canseven, "Bir ara Survivor’da kötü bir dönem geçirdim. Çünkü oraya gelen karakterlerin çoğu dışarıda benim hiç arkadaşlık yapmadığım karakterlerdi. Orada bir geçiş süreci yaşadığımın farkında değildim. Psikolojik olarak yıpranmıştım. Konsey gecesi herkesi örgütleyip adımın yazılmasını istedim. Ada konseyinde de adım çıktı. Sonra seyircilerden gelen SMS'lerle potadan çıktım. Dışarıda bu kadar destekleyen olduğunu bilmiyordum" ifadelerini kullandı....Devamını oku